top of page

Vítejte
v eshopu kurzů

Upozornění:

V online eshopu jsou zařazeny pouze vybrané služby. 

Kompletní seznam služeb s cenami naleznete zde.

Traditional Library
E-Shop: Welcome

UPOZORNĚNÍ

V eshopu jsou zařazeny pouze vybrané kurzy a služby. 

Kompletní seznam jazykových kurzů a dalších služeb s cenami naleznete zde.

Všechny kurzy i další služby můžete objednávat stále také pomocí kontaktního formuláře na hlavní straně, na našem emailu info@infinityschool.cz nebo na tel. 774073366.

BENEFITNÍ SYSTÉMY

Před zakoupením služeb přes váš benefitní systém nás prosím vždy kontaktujte předem.  Se vším rádi pomůžeme nebo poradíme.

Vybrané kurzy, lekce a služby z naší nabídky lze hradit přes benefitní systémy: Přímo v tomto eshopu lze hradit služby vaší platební kartou nebo pomocí benefitních systémů LemonPay a eBenefitů (UP ČR). Nákup skrze všechny ostatní benefitní systémy (Benefity.cz, Benefit Plus, Sodexo, Edenred) se neprovádí skrze náš eshop, ale typicky přímo z daného benefitního systému nebo prostřednictvím jeho online kafeterie. Na objednávky z některých benefitních systémů se nemusí vztahovat slevy. 

Před zakoupením služeb přes váš benefitní systém je s námi nejprve třeba potvrdit detaily objednávky a provést registraci do konkrétního kurzu na emailu info@infinityschool.cz nebo na tel. 774073366. ​Objednávka provedená prostřednictvím benefitní ho systému bez předchozí registrace do daného kurzu může být vyhodnocena jako neplatná.

E-Shop: Text
E-Shop: Product Gallery

Pozn.: Služby s označením "ESHOP AKCE", lze za zvýhodněnou cenu objednat pouze prostřednictvím eshopu a po omezenou dobu. Služby s označením "AKCE" lze za zvýhodněnou cenu objednat i mimo náš eshop.

bottom of page