Užitečné informace

Lekce

Jedna lekce trvá 45 minut. Typicky probíhají dvě lekce po sobě. Čas výuky je však možné vždy domluvit plně individuálně.

Doporučujeme také nechat si po skončení kurzu pro jistotu menší rezervu (cca 15 min). Kurz se může mírně protáhnout - také kvůli zpětné vazbě a dotazům, na které by se jinak nemuselo dostat. 

Pozn.: Na individuální lekce dojíždí lektor (ve vybraných lokalitách) zdarma za Vámi do práce nebo domů. V případě zájmu je možné objednat rezervaci celé učebny pro lekci 1 on 1 jako nadstandardní službu nebo se na místě výuky domluvit zcela individuálně.

Aktuální storno podmínky

  • Týden předem a více 0%.

  • 6 - 4 dny předem 0%

  • 3 dny předem  20%

  • 2 dny předem 50%

  • 1 den předem 90%

  • V den výuky 100%

  • V případě, že bude po domluvě s lektorem sjednána náhradní hodina v týdnu výuky storno poplatek může být v odůvodněných případech zcela zrušen. Náhradní lekce může být uskutečněna osobně nebo po skypu. 

  • Stávající studenti mohou po přechodnou dobu 3 měsíců 1 x měsíčně lekci zrušit bez penalizace 1 den předem a to bez udání důvodu.


  • Pozn.: Pokud jste stávající student a se storno podmínkami nesouhlasíte, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem. Situaci se pokusíme vyřešit, jak nejlépe budeme moci. Vážíme si Vaší přízně.


  • Jednotné storno poplatky zavádíme neradi, ale je to nutný krok pro to abychom mohli stabilně poskytovat naše služby na stejné úrovni a dále je rozvíjet. Důležitý je pro nás také respekt k našim lektorům. Jejich spokojenost a motivace je základem kvalitní výuky a živí zápal, který mohou předávat dál Vám - našim studentům a klientům.

Flexi lekce

Na přání lze domluvit i flexibilní den a hodinu výuky a to ideálně vždy alespoň 4 dny předem. Na flexibilně plánované lekce se po domluvení termínu vztahují stejné storno podmínky jako na lekce s pevně daným časem výuky.

Speciální přání a požadavky

Pokud máte speciální přání nebo požadavek napište nám, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

 

TAKÉ BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

KDE UČÍME

Skupiny: Využíváme učebny v centru Prahy (Staré město, Nové město, Vinohrady) a nově také v Praze 20
Firemní výuka: Dojedeme přímo do Vaší společnosti nebo můžete využít jednu z učeben v centru Prahy.
Individuální kurzy: V učebnách v centru Prahy, u vás doma nebo v práci (platí pro širší centrum Prahy, Prahu 20 a Prahu 21, v dalších oblastech za Vámi rádi přijedeme po domluvě)

 

©2019 by Infinity School - Mgr. Jan Fršlínek (Zapsán v ŽR) IČO 01052110